www.hotel-ubytovani.com
Hotel Mariánské Lázně Rezidence Golf - Služba na recepci je 24 hodinHotel Mariánské Lázně Rezidence Golf - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Mariánské Lázně Rezidence Golf -  je k dispozici připojení na internetHotel Mariánské Lázně Rezidence Golf -  je k dispozici letní terasaHotel Mariánské Lázně Rezidence Golf - golfHotel Mariánské Lázně Rezidence Golf - K hotelu přísluší parkovištěHotel Mariánské Lázně Rezidence Golf - disponuje restauracíHotel Mariánské Lázně Rezidence Golf - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Mariánské Lázně Rezidence Golf - přijímá kreditní karty VISAHotel Mariánské Lázně Rezidence Golf - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Mariánské Lázně Rezidence Golf - přijímá kreditní karty JCBHotel Mariánské Lázně Rezidence Golf - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Mariánské Lázně Rezidence Golf - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Mariánské Lázně Rezidence Golf - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Mariánské Lázně Rezidence Golf - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Mariánské Lázně Rezidence Golf - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Mariánské Lázně Rezidence Golf - na pokojích je telefon
 

Hotel Rezidence Golf
Zádub - Závišín 558, Mariánské Lázně 35301
Česká Republika
Hotel-Marianske-Lazne-Rezidence-Golf@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s
Hotel Rezidence Golf ubytování Mariánské Lázně Aktuální počasí skoro zataženo
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel Rezidence Golf - ubytování Mariánské Lázně | Vítejte

 
Hotel Mariánské Lázně Rezidence Golf Hotel Rezidence Golf **** je zcela nový hotel uprostřed malebné přírody v blízkosti proslulých a půvabných Mariánských Lázní. Hotel, z něhož budete mít takřka na dosah několik golfových resortů v čele s nejstarším golfovým hřištěm na českém území v Mariánských Lázních.

Hotel Rezidence Golf nabízí pohodlné pokoje, klidnou a tichou lokalitu, golf a světoznámé Mariánské Lázně na dosah, špičkový servis, speciální programy pro Vaše děti a spoustu dalšího. Rezidence Golf je ideálním místem pro Váš pobyt v Mariánských Lázních. Celý hotel je přísně nekuřácký, kuřákům lze doporučit rezervaci pokojů s terasou či balkónem.

Zádub - Závišín Hotel Rezidence Golf ubytování
Komfortní pokoje Rezidence Golf jsou určeny pro velmi náročné hosty. Celoroční ubytování pro golfisty, rodiny s dětmi, ale rovněž firemní kolektivy. Snídaně formou bohatého bufetu je zahrnuta v ceně. Všechny pokoje jsou koncipovány jako dvoulůžkové, od kategorie Deluxe je možná přistýlka. Ubytování s domácím mazlíčkem je akceptováno.

Hotel Rezidence Golf má pro své hosty připraveno ubytování ve 28 krásných pokojích s maximální kapacitou 70 osob v následujících kategoriích:

Standard Room: 18 dvojlůžkových pokojů (z toho 4 twiny) se sprchovým koutem nebo vanou, LCD televizorem, minibarem, trezorem a telefonem. Průměrná velikost pokoje je 28 m2 a přistýlka zde není možná. Některé pokoje však lze mezi sebou propojit. 6 pokojů má vlastní terásku.

Deluxe Room: 6 prostorných pokojů se sprchovým koutem nebo vanou, LCD televizorem, minibarem, trezorem a telefonem. Pro zvýšení Vašeho pohodlí jsou pokoje vybaveny gaučem. Od této kategorie mají přistýlky zelenou. 4 z pokojů mají vlastní balkón.

Junior Suite: jediný pokoj tohoto typu se skládá z ložnice a obývací části, v obou místnostech naleznete LCD televizor. Standardně je pokoj vybaven minibarem, trezorem i telefonem a koupelna sprchovým koutem. Tento pokoj lze propojit s dalším dvojlůžkovým, takže i početná rodinka může bydlet pospolu.

Executive Suite: 3 mezonetové apartmány jsou symbolem opravdového luxusu. Koupelny se sprchovým koutem, minibar, trezor a telefon jsou samozřejmostí, obě patra jsou vybaveny LCD televizorem. Prostorné obytné části lze využívat i k potřebám meetingů, v patře se nachází ložnice. Jeden z pokojů disponuje vířivou vanou pro dva, je tak vhodný nejen pro novomanželské pobyty.

Unikátem hotelu Rezidence Golf u Mariánských Lázní jsou další dva pokoje - Team Apartments určené speciálně k pořádání dětských golfových kempů. Kapacita hotelu se díky nim zvyšuje až na 90 osob. Tyto dva pokoje je možné využít i pro školní výletníky.

Hotel Rezidence Golf restaurace
V Rezidenci Golf najdete útulnou restauraci s terasou či zimní zahradou, kde si můžete vybrat z českých i světových kulinářských specialit včetně jídel pro děti.

Firemní akce v Mariánských Lázních
Hotel Rezidence Golf nabízí výhodné ubytování jak pro firemní kolektivy, tak pro Vaše obchodní partnery. Využít můžete plně vybavený meeting room až pro 15 osob, lounge v restauraci pro odpočinek u dobré kávy, pro větší akce slouží celý prostor restaurace. Firemní akce si můžete zpestřit wellness službami. V hotelu Rezidence Golf najdete výjimečné prostředí pro školení, semináře, teambuildingové aktivity, oslavy firemních úspěchů, golf s obchodními partnery, setkání s významnými klienty a další akce.